Skip navigation
Hitachi originaalvaruosad

Hitachi

originaalvaruosad

Hitachi originaalvaruosad

Miks eelistada Hitachi originaalvaruosasid?

  • tõeline meelerahu: originaalvaruosad on valmistatud õigetest materjalidest ja õigete mõõtmetega. See tagab alati parema töökindluse ja klient saab keskenduda oma põhitööle. Masin on hästi hoitud ja tõeline meelerahu on tagatud.
  • soodsam hind: originaalvaruosad on loodud kestma, tagades masina pikema eluea. Teisendatuna masina töötunnile tuleb originaalvaruosa hind soodsam.
  • kõrgem väärtus: kui masinas on kasutatud originaalvaruosasid ja remonti on teostatud ametliku diileri juures, see tähendab, et masin on säilitanud oma kvaliteedi. Kvaliteetne masin omab järelturul kõrgemat väärtust.
  •  vähem rikkeid: originaalvaruosade paigaldamisel või masina ülevaatamisel teostavad ametliku esindaja mehaanikud masina ülevaatuse ja juhivad tähelepanu või kõrvaldavad ka muud potentsiaalsed rikked.
  • kõrgem teenistus: kauakestev varuosa, garantii ja õiged töövõtted tagavad masinale vähem seisakuid. Kui masin on pidevalt töös, siis on tulud suuremad ja jäävad ära kahju- ja leppetrahvi nõuded tellijate poolt. Originaalvaruosad tagavad kõrgema teenistuse. 
  •  kiire abi: püsiklient on alati prioriteet. Originaalvaruosad, hooldus ja remont tagavad selle, et ametlik esindus on hästi informeeritud masina seisukorrast ning saab lahendada kliendi probleeme kiirelt ja hästi. Asjatundlikku abi saab kiirelt.
  • ärahoitud probleemid: B-varuosade kvaliteet on ebaühtlane, võib kahjustada teisi koostisosi ja katkestab masina garantii; B-varuosa müüja ei saa tagada vajalikku tuge masina töös hoidmiseks ja selle väärtuse säilitamiseks; B-varuosa diiler ei vastuta masinale tekkiva kahju ja tööseisaku eest. 
  •  parim klienditeenindus: iga kliendi enda otsustada on kellega lahendada masinaga seotud küsimusi. Panustame oma töötajate koolitamisesse nii tehnika kui ka parema klienditeeninduse poole pealt. Õiged soovitused ja sujuv infovahetus on hindamatud.

 

HITACHI varuosade tellimine:
varuosa@rotator.ee
tel: 5393 3535