Skip navigation

Privaatsus

Ülevaade

Teie privaatsus on meile oluline. Käesolevaid privaatsuspõhimõtteid kohaldatakse Rotator Eesti OÜ (hiljem „meie“) veebiportaali kaudu, kus kasutajad koguvad teavet rotator.ee ja meie kliendibaasi kogumisel, kasutamisel, levitamisel ja säilitamisel. Nende veebisaitide kolmandate osapoolte sisu võivad kuuluda kolmandate osapoolte veebisaidi tingimustele ja privaatsusavaldustele.

Registripidaja

Rotator Eesti OÜ, Suur-Sõjamäe 52, 11415 Tallinn

Kontaktandmed registriga seotud küsimustes

+372 58 859 252, rotator@rotator.ee

Isikuandmete töötlemise eesmärk

Kasutame klientide registris olevatelt isikutelt kogutud teavet;

 • seoses teenuste pakkumise ja toodete tellimisega;
 • meie teenuste ja kommunikatsiooni personaalsemaks muutmiseks, viidete ja turunduse parandamiseks;
 • klienditeeninduse ja kliendi kommunikatsiooniteenuse kättesaadavuse, näiteks sõnumite, meeldetuletuste, värskenduste ja meile esitatud infopäringute vastuste saatmiseks;
 • saatmaks kliendile turundus- ja reklaamsõnumeid ning muud teavet, mis meie arvates on neile huvipakkuv, kaasa arvatud meie teenused või teave käimasolevate kampaaniate ja teenuste üldise reklaamitegevuse kohta;
 • pakkumaks parimat teenindust;
 • seoses turu- ja muu teadusuuringutega, analüüsi ja aruandluse koostamiseks;
 • teavitamise asjakohasuse ja funktsionaalsuse tagamiseks;
 • riskianalüüside läbiviimiseks ja rikkumiste uurimiseks;
 • äriplaani ja tootearenduse jaoks;
 • tööohutuse ja seadmete kasutamise kohta tootega seotud teavete pakkumiseks;
 • muude kohustuste ja õiguste täitmiseks, mis vajavad lahedust meie ja kliendi vahel.

Kui registripidaja annab meile oma elektroonilised kontaktandmed, näiteks e-posti aadressi klientidega suhtlemiseks, leiame, et ta on ühemõtteliselt andnud oma nõusoleku ülal kirjeldatud teabevahetuse suunamiseks. Registreeritud kasutaja võib esitada ja kustutada elektroonilise otseturunduse, võttes ühendust meie privaatsusavalduses esitatud kontaktandmetel. Individuaalsete, eelnevalt määratletud ja lühiajaliste kampaaniatega isikuandmete töötlemisel võib teavet esitada ka kampaaniapõhise teabe alusel. Kampaaniate ajal kogutud andmed kõrvaldatakse kohe pärast kampaaniaga seotud kasutamist.

Andmete sisu registris

Kogume kõigilt veebisaiti külastavatelt kasutajatelt Google’i analüütikuteenuse poolt pakutavat üldist tehnilist infot kasutaja kohta:

 • Terminali IP-aadress
 • Kasutatud terminal / brauser
 • Vaadatud leheküljed
 • Visiidi aeg.

Me kasutame ülalnimetatud tehnilise identifitseerimisandmeid reaalajas oma külastusteabe töötlemiseks ja Teie brauseri sisu täiendamiseks. Me hoiame ülalnimetatud teavet erinevatel eesmärkidel, näiteks turvalisuse, veaparanduste, külastaja teabe ja külastaja sageduse analüüsimise eesmärgil. Tehnilise identifitseerimisega seotud teave ei ole seotud kasutaja identiteediga. Kuid sisu saab kohandada anonüümselt, tuginedes tehnilistele identifitseerimisandmetele. Me ainult säilitame teavet kavandatud kasutuse kestuse kohta.

Küpsiste kasutamine

Küpsiseid saab kasutada meie veebisaidil ja sarnastel elektroonilistel platvormidel. Küpsis on väikesemahuline tekstifail, mis saadetakse ja salvestatakse kasutaja arvutisse, võimaldades veebisaidi administraatoril veebisaidil käinud külastajaid tuvastada ning hõlbustada hilisemalt külastajatel lehtede sisselogimist. Küpsised ei kahjusta kasutajate arvuteid ega faile. Me kasutame neid nii, et saaksime pakkuda oma klientidele infot ja teenuseid, mis on kohandatud igale ühele individuaalselt. Funktsionaalsete küpsiste kasutamine aitab meie veebisaidil meelde jätta teie valikut (näiteks Teie valitud keele eelistus). Küpsiste kaudu kogutud teave parandab saidi funktsioone ja saidi sisu. Kui soovite siiski küpsisefunktsiooni keelata, siis saate seda teha brauseri seadetes.

https://www.rotator.fi/tietosuojaseloste/